|
Dajcie spokoj z tym powrotem Paljica na skrzydlo, bo to nie tylko slaby obronca ale przede wszystkim slaby pilkarz. Naprawde, nie trzeba bylo pilkarskiego warsztatu na wysokim poziomie ani lat doswiadczen na lewej obronie aby te dzisiejsza akcje przerwac w cywilizowany sposob a nie podawac do przeciwnika.
|