|
Wyszło szydło z worka!!! .......ony narcyz i on chciał być legendą WISŁY !!!! Kiedyś po meczu z Górnikiem i 4 bramce napisałem: Małecki najlepszy piłkarz na świecie - niestety nie wystarczy dobrze grać trzeba też mieć równo pod kopułą. Żal, piłkarsko miał predyspozycje ale coś z głową nie tak.
od kołyski, aż po grób zawsze ukochany klub WISŁA KRAKÓW
|