Wyświetl pojedynczy post
krzywy
Senior Member
 
 
Od: 07.2003
Skąd: Bochnia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16402
Stary 19.02.2012, 17:16
Wyszło szydło z worka!!! .......ony narcyz i on chciał być legendą WISŁY !!!! Kiedyś po meczu z Górnikiem i 4 bramce napisałem: Małecki najlepszy piłkarz na świecie - niestety nie wystarczy dobrze grać trzeba też mieć równo pod kopułą. Żal, piłkarsko miał predyspozycje ale coś z głową nie tak.
od kołyski, aż po grób zawsze ukochany klub WISŁA KRAKÓW
Odpowiedz cytując