Wyświetl pojedynczy post
Krotochwila
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#143
Stary 19.02.2012, 17:10
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem jak ten mecz ocenić - niby stracone dwa punkty ale jestem zbudowany naszą gra bo to chyba był najlepszy mecz w lidze w tej rundzie.
Z cała pewnoscia najlepszy. Chyba tylko dlatego, że jedyny.
Tych zagranych awansem nie licze.

Wisła to chyba druzyna, ktora ma najwieksza dysproporcje jakosci miedzy formacjami. Srodek pola i atak o bardzo duzym potencjale i chlopaki z podworka w formacji obronnej.
vel HatefulRespect
Odpowiedz cytując