dynek.pl napisał(a):

|
Nie wiem jak ten mecz ocenić - niby stracone dwa punkty ale jestem zbudowany naszą gra bo to chyba był najlepszy mecz w lidze w tej rundzie.
|
Z cała pewnoscia najlepszy. Chyba tylko dlatego, że jedyny.
Tych zagranych awansem nie licze.
Wisła to chyba druzyna, ktora ma najwieksza dysproporcje jakosci miedzy formacjami. Srodek pola i atak o bardzo duzym potencjale i chlopaki z podworka w formacji obronnej.