pikey napisał(a):

|
Fajnie, że piłkarze grają na maksa w Pucharach, że w 10 cisną Standard itp.. Ale przekreślają to olewaniem meczów w lidze. Tutaj trzeba też walczyć, bo w tym sezonie w Lidze potentatem nie jesteśmy.
|
Jest jedno "ale" - oni w pucharach promują siebie. Ilu z nich będzie w Wiśle za pół roku?