Wyświetl pojedynczy post
ghost_
Member
 
Od: 01.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#140
Stary 19.02.2012, 17:07
Ludzie, ogarnijcie się. Zgoda, obrona się nie popisała, ale jeżeli chodzi o całą taktykę, to mieli jechać do ostatniego teamu ligi i kalkulować na obronę i 0:1 Grali świetną piłkę z przodu, mecz był po prostu otwarty i ofensywny. Piszecie, jakby dostali 0:3 z beznadziejną grą, strata punktów wkur*ia, ale nie rozumiem tego.
Odpowiedz cytując