Wyświetl pojedynczy post
Wasiu
Senior Member
 
Od: 04.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#138
Stary 19.02.2012, 17:05
FajQ napisał(a):Wyświetl post
Co się wyjaśniło ?! Ja pierdziele... Ludzie zagraliśmy dopiero jeden mecz a wy już przesądzacie że nie będziemy walczyli o mistrzostwo ?! Weźcie walnijcie się w łeb i to porządnie .
To ty i tobie podobni mitomani sie powinni walnac w leb. Po mistrzostwie to my mamu juz od grudnia. Teraz to walczymy najwyzej o pucgary w nastym roku, a i to jest coraz mniej prawdopodobne.
Odpowiedz cytując