FajQ napisał(a):

|
Co się wyjaśniło ?! Ja pierdziele... Ludzie zagraliśmy dopiero jeden mecz a wy już przesądzacie że nie będziemy walczyli o mistrzostwo ?! Weźcie walnijcie się w łeb i to porządnie .
|
To ty i tobie podobni mitomani sie powinni walnac w leb. Po mistrzostwie to my mamu juz od grudnia. Teraz to walczymy najwyzej o pucgary w nastym roku, a i to jest coraz mniej prawdopodobne.