|
Kilka spraw:
- Palijć to nie jest obrońca. Niech zagra w pomocy, wtedy będzie można zobaczyć, czy faktycznie jest taki tragiczny na jakiego wygląda.
- Genkov to nie jest typowy lis pola karnego. On walczy, cofa się, robi miejsce. Dla niego najlepszym ustawieniem byłoby 4-4-2.
- Nasi piłkarze nadal myślą, że polską ligę można wygrać minimalnym nakładem sił. O ile w europejskich pucharach walczą, grają to końca, to Ekstraklasę odpuszczają. Dzięki temu powoli możemy się żegnać z mistrzostwem, jeżeli nie zmienią nastawienia. A do tego może przyczynić się chyba tylko odpadnięcie z LE.
|