Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#127
Stary 19.02.2012, 16:59
Frajerstwo dziś do potęgi.
A Paljic Ty ....a kretynie,całe szczescie ze pomeczymy sie z Toba tylko do lata. Potem WON jak nadalej z Wisły.
Jak zawodnicu lubia sobie podnosic poprzeczke w walce o mistrza to prosze bardzo,tłuczcie teraz każdego po kolei.
Z Lameya klasowego bocznego obroncy tez nie bedzie,Kazek mu juz do rozumu nie wbije,że boczni obrońcy powinni sie czesciej podlaczac niz co 20 minut...

A transferów przeciez nie potrzebujemy..lepiej składajcie kase w sakiewce na lato,żeby wykupic Bitona i przynajmniej dwoch bardzo dobrych bocznych obroncow bo piłka nie polega na tym,żeby sie przekrzykiwac kto strzeli wiecej tak jak to wygladalo dzisiaj ale też na skutecznej obronie.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując