|
Frajerstwo dziś do potęgi.
A Paljic Ty ....a kretynie,całe szczescie ze pomeczymy sie z Toba tylko do lata. Potem WON jak nadalej z Wisły.
Jak zawodnicu lubia sobie podnosic poprzeczke w walce o mistrza to prosze bardzo,tłuczcie teraz każdego po kolei.
Z Lameya klasowego bocznego obroncy tez nie bedzie,Kazek mu juz do rozumu nie wbije,że boczni obrońcy powinni sie czesciej podlaczac niz co 20 minut...
A transferów przeciez nie potrzebujemy..lepiej składajcie kase w sakiewce na lato,żeby wykupic Bitona i przynajmniej dwoch bardzo dobrych bocznych obroncow bo piłka nie polega na tym,żeby sie przekrzykiwac kto strzeli wiecej tak jak to wygladalo dzisiaj ale też na skutecznej obronie.
|