Wyświetl pojedynczy post
piter116
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#126
Stary 19.02.2012, 16:58
Może się w końcu kilka osób zastanowi nad stwierdzeniem czy Wisła faktycznie nie potrzebuje wzmocnień ? Przy dzisiejszym zwycięstwie Legii, moim zdaniem możemy zapomnieć o mistrzostwie. Teraz nie gonimy jednego zespołu czy dwóch. Nie jestem w stanie zrozumieć co takiego musiało się stać w okresie przygotowawczym, że Biton zaczyna mecze z ławki.
Odpowiedz cytując