|
Może się w końcu kilka osób zastanowi nad stwierdzeniem czy Wisła faktycznie nie potrzebuje wzmocnień ? Przy dzisiejszym zwycięstwie Legii, moim zdaniem możemy zapomnieć o mistrzostwie. Teraz nie gonimy jednego zespołu czy dwóch. Nie jestem w stanie zrozumieć co takiego musiało się stać w okresie przygotowawczym, że Biton zaczyna mecze z ławki.
|