Temat
:
[18 kolejka] Zagłębie Lubin - Wisła Kraków, 19 lutego, niedziela 14:30.
Wyświetl pojedynczy post
ghost_
Member
Od: 01.2012
Offline
#
122
19.02.2012, 16:55
Co wy chcecie od Genkova? Jakby Moskal uznał, że lepszy będzie typ snajpera, to by od początku grał Biton, a Genkov biegał po skrzydłach, podawał, cofał się.
ghost_
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ghost_
Znajdź inne posty napisane przez ghost_