Uran235 napisał(a):

|
Nieważne czy piłkarz nazywa się Kirm, Nunez, Garguła, Małecki czy Brożek - od lat jest to samo. Wisła myśli, że jest najlepsza jeszcze zanim zdąży kopnąć piłkę. Przegrywamy przez lenistwo, minimalizm i zadufanie w sobie. Bez uzdolnionej młodzieży, która będzie na tych leniów naciskać czymś więcej niż ambicją, tak będzie zawsze :/ .
|
Nic dodać,nic ująć.
Wystarczy popatrzeć na tabelę teraz, żeby zobaczyć, że żarty naprawdę się skończyły. Do Legii z 3 miejsca mamy już 5 pkt straty- a oni jeszcze dzisiaj mogą ta przewagę powiększyć. Sezon bez pucharów coraz bardziej realny.
Fajnie, że piłkarze grają na maksa w Pucharach, że w 10 cisną Standard itp.. Ale przekreślają to olewaniem meczów w lidze. Tutaj trzeba też walczyć, bo w tym sezonie w Lidze potentatem nie jesteśmy.