|
Nie mamy lewego obrońcy,myślałem że tylko Diaz potrafi grać tak fatalnie ale Paljić też dzisiaj się popisał.
Obrona dziurawa,Lubin wjeżdżał bez problemu kiedy chciał.
Tak nawiasem wolałbym żeby Wisła grała 2 napastnikami
Komentatorzy rozpływali się w zachwytach nad meczem a ja pytam dlaczego nie widać wielkiej różnicy między Zagłębiem a Wisłą,dlaczego Kaziu tak ustawił zespół że do przodu ok a potem nie ma komu bronić
Była szansa na 8 pkt do śląska a tak już chyba po gonitwie
Mówicie że Jaliens i Lamey psują naszą gre? Dzisiaj Jaliens nie grał a było gorzej jak wcześniej
Na plus :Melikson(jak zwykle)Garguła,Iliev,Kirm(choć tak połowicznie)
Reszta bardzo słabo aha (Pareiko z takim doświadczeniem a taki błąd ale i tak wybronił trudne piłki więc nie winiłbym go więcej niż trochę )
Piotrka Brożka brałbym w ciemno bo jest 100 razy lepszy od wspomnianego Diaza i Paljicia(akurat to nie jego pozycja a tam gra)
Ostatnio edytowane przez TymonPRO : 19.02.2012 o godz. 17:04.
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
|