wolfy napisał(a):

Nie "Kazek", tylko Kazimierz Moskal. Trochę szacunku (serio).
Moskal ma kadrę jaką ma i trzeba to wreszcie przyjąć do wiadomości. Trener zna tych zawodników od dawna i skoro "nie eksperymentuje", to widać nie ma żadnej sensownej opcji.
Bardzo zły wynik, nawet jeśli po ładnej grze. No, ale Ameryki tu nie odkryłem...
|
Jednak Moskal powinien wystawiać w ataku Bitona bo to co robi drewniany Genkov w ataku to jawny sabotaż.