Wyświetl pojedynczy post
mzzzzz
Junior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#112
Stary 19.02.2012, 16:50
Ludzie ochłońcie po meczu zanim zaczniecie pisać.Wisła grała naprawdę fajnie poprostu mieliśmy pecha.Może Moskal za szybko dał sygnał do obrony ,ale ma usprawiedliwienie przecież jest jeszcze mecz pucharowy.Zresztą gdyby Wisła grała ofensywnie do końca i stracilibyśmy gola to zapewne byłby płacz,że nie bronili.Widać znaczną poprawę w naszej grze.Niektóre akcje były przepiękne To wszystko BEZ TRANSFERÓW.Widać że Moskal zrobił dobrą robotę KAZIU MOSKAL!
Odpowiedz cytując