Wyświetl pojedynczy post
Kryniu
Senior Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#111
Stary 19.02.2012, 16:49
Teraz żałuję że Śląsk zremisował w kontekście walki o mistrzostwo ponieważ my już szans na MP nie mamy a nawet pierwsza trójka nam ucieka. Troszeczkę słabo ich dzisiaj Moskal zmobilizował a przez zaangażowanie i podejście do gry straciliśmy punkty z ostatnią drużyną w tabeli. Teraz pewnie się chłopaki zepną na następny mecz ale kuźwa zawsze muszą wcześniej dostać w dupę.
Odpowiedz cytując