Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#110
Stary 19.02.2012, 16:48
Krotochwila napisał(a):Wyświetl post
Jesli juz Kazek, ktory jest z ta druzyna od zawsze i zna mozliwosci wszystkich pilkarzy nie widzi potrzeby jakiegos k.wa, jakiegokolwiek eksperymentu na lewej stronie, poza tym obsrancem Paljiciem, to nie wiem kto ma to dostrzec.
Nie "Kazek", tylko Kazimierz Moskal. Trochę szacunku (serio).

Moskal ma kadrę jaką ma i trzeba to wreszcie przyjąć do wiadomości. Trener zna tych zawodników od dawna i skoro "nie eksperymentuje", to widać nie ma żadnej sensownej opcji.

Bardzo zły wynik, nawet jeśli po ładnej grze. No, ale Ameryki tu nie odkryłem...

orm napisał(a):Wyświetl post
Punkty straciliśmy nie przez Pajilicia, Moskala czy Małego -- tylko tego który zdecydował, że niepotrzebujemy lewego obrońcy
Z jednej strony masz rację, z drugiej - nie ma pieniędzy. Nikogo lepszego od Pajlicia czy Diaza pewnie nie kupimy.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 19.02.2012 o godz. 16:53.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując