Krotochwila napisał(a):

|
Jesli juz Kazek, ktory jest z ta druzyna od zawsze i zna mozliwosci wszystkich pilkarzy nie widzi potrzeby jakiegos k.wa, jakiegokolwiek eksperymentu na lewej stronie, poza tym obsrancem Paljiciem, to nie wiem kto ma to dostrzec.
|
Nie "Kazek", tylko Kazimierz Moskal. Trochę szacunku (serio).
Moskal ma kadrę jaką ma i trzeba to wreszcie przyjąć do wiadomości. Trener zna tych zawodników od dawna i skoro "nie eksperymentuje", to widać nie ma żadnej sensownej opcji.
Bardzo zły wynik, nawet jeśli po ładnej grze. No, ale Ameryki tu nie odkryłem...
orm napisał(a):

|
Punkty straciliśmy nie przez Pajilicia, Moskala czy Małego -- tylko tego który zdecydował, że niepotrzebujemy lewego obrońcy
|
Z jednej strony masz rację, z drugiej - nie ma pieniędzy. Nikogo lepszego od Pajlicia czy Diaza pewnie nie kupimy.