Karherop napisał(a):

Wyzywanie Pareiki po tym meczu to jednak przegięcie . Owszem , zawalił jedną bramkę , odkupił jednak później swoje winy . Inna sprawa że wybronił juz nam tyle spotkań , że nalezy mu się szacunek . Krytyka tak , ale konstruktywna .
Jedyne pocieszenie , że jesienią takie mecze jak dzisiaj przegrywaliśmy 0-1
|
Nie chodzi o wyzywanie oczywiście, ale nie czarujmy się, że przy dośrodkowaniach ma często wielkie problemy więc nie przesadzajmy też w drugą stronę z pianiem z zachwytu, bo nie jest to bramkarz kompletny.
Co do Paljicia to każdy widział jak jest, ale akurat Valckx nie miał zapewne za dużo do powiedzenia, bo za darmo to można drugiego Paljicia ściągnąć pewnie. No ale nie ukrywajmy, jak ma być solidny na lewej obronie skrzydłowy z 2. bundesligi. Co nie zmienia faktu, że wg mnie to skrzydłowy z niego też marnej klasy.