|
Pareiko miał dobre pierwsze pół roku - na pewno nie jest to klasowy bramkarz aż dziw bierze, że drugi mecz z rzędu remisujemy dzięki fatalnym błędom indywidualnym - Wisła to nie jest silna drużyna bo takiej nie przytrafiają się takie ilości kiksów, niecelnych podań etc..
|