Wyświetl pojedynczy post
Merkury
Senior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#108
Stary 19.02.2012, 16:46
Pareiko miał dobre pierwsze pół roku - na pewno nie jest to klasowy bramkarz aż dziw bierze, że drugi mecz z rzędu remisujemy dzięki fatalnym błędom indywidualnym - Wisła to nie jest silna drużyna bo takiej nie przytrafiają się takie ilości kiksów, niecelnych podań etc..
Odpowiedz cytując