|
Czepiacie się Pajlicia a moim zdaniem po prostu z tego pomocnika nigdy nie będzie obrońća.
To kamyczek do ogródka trenerów, Pajlicia bym próbował w pomocy. Jeśli też będzie zawalał - niech spada do Bonarki startery POP sprzedawać. Czuje się tam jak w domu.
|