Temat
:
[18 kolejka] Zagłębie Lubin - Wisła Kraków, 19 lutego, niedziela 14:30.
Wyświetl pojedynczy post
KMZ
Senior Member
Od: 01.2010
Skąd: Wadowice
Offline
#
103
19.02.2012, 16:43
dla mnie po dzisiejszym meczu do drużyny na następny sezon z obrony nadaje się tylko
Czekaj
i Chavez - jesli jeszcze troche wróci do swojej formy
o lameyu i paljicu nie chce nic mówić...
a jak widze nunieza to mnie szlak trafia ! -.-
KMZ
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do KMZ
Znajdź inne posty napisane przez KMZ