Wyświetl pojedynczy post
KMZ
Senior Member
 
Od: 01.2010
Skąd: Wadowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#103
Stary 19.02.2012, 16:43
dla mnie po dzisiejszym meczu do drużyny na następny sezon z obrony nadaje się tylko

Czekaj
i Chavez - jesli jeszcze troche wróci do swojej formy
o lameyu i paljicu nie chce nic mówić...

a jak widze nunieza to mnie szlak trafia ! -.-
Odpowiedz cytując