|
Szkoda, że nie udało się wygrać w Lubinie i odrobić 2 pkt do Śląska. Niestety, ale znów dały znać o sobie koszmarne błędy w obronie. O mistrzostwo będzie bardzo ciężko.
Skala 1- 10
Pareiko - 4, bardzo niepewny, zawalił 1 bramkę
Lamey - 5,5 - bez rewelacji, ale solidnie
Chavez - 5 momentami spóźniony
Czekaj - 6,5 skuteczny w obiorze
Pajlić 3 - dużo strat i chaosu, sprokurował gola dla Zagłębia
Wilk 6 mniej skuteczny w obiorze niż zazwyczaj
Garguła 6,5 ma sytuacje, szkoda, że nieskuteczny dużo widzi na boisku
Melikson 7,5 dwie asysty, motor napędowy w ofensywie, sporo strat
Kirm 6,5 zaskakujący postęp, jest dynamika, gorzej z podaniem
Iliev 7 piękny gol z dystansu, czasem zbyt indywidualnie ale szarpał w ofensywie
Genkov 5 bezbarwny występ, walczy wspiera pomocników, ale nie jest zagrożeniem pod bramką rywala
Pamiętam mecze jeszcze z Marcelo, Głową i Baszczem w obronie jak graliśmy na wyjazdach i prowadząc 1 golem też była nerwówka, ale wspomniana trójka to wciąż poziom wyżej od obecnych obrońców. Dlatego bez solidnej obrony nie zwojujemy wiele w lidze na wyjazdach. U siebie trzeba wygrać z każdym, a celem na ten sezon będzie zakwalifikowanie się do pucharów.

"Nawet jeśli przegrywasz, to krótko musi trwać,
bo mistrza ten zdobywa, który potrafi grać"
|