Wyświetl pojedynczy post
riv
Senior Member
 
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96
Stary 19.02.2012, 16:39
Jeżeli najpewniejszym punktem naszej obrony był 20 latek, dla którego jest to drugi mecz w pełnym wymiarze czasowym w lidze to wiedz, że coś się dzieje! I to źle się dzieje...
A co do Paljicia to jego każdy kontakt z piłką = strata. Nie miał chyba ani jednej udanej interwencji. Potrzebujemy lewego obrońcy NA JUŻ i to kogokolwiek, jakiegoś 30+ murzyna z Holandii na emeryturze na roczny kontrakt za darmo Stan chyba znajdzie? Bo z Paljiciem nie ugramy NIC.
Co z tego, że ofensywa się stara(?) jeżeli zaraz ktoś poda piłkę idealnie pod nogi przeciwnikowi? Dzisiaj zdarzyło się to Kirmowi, Osmanowi i Paljiciowi. Ze Standardem taką maniane odwalił Nunez. To ma byc drużyna Mstrza Polski?!

Odpowiedz cytując