|
Jesli juz Kazek, ktory jest z ta druzyna od zawsze i zna mozliwosci wszystkich pilkarzy nie widzi potrzeby jakiegos k.wa, jakiegokolwiek eksperymentu na lewej stronie, poza tym obsrancem Paljiciem, to nie wiem kto ma to dostrzec.
Przeciez kulawy Nunez bylby o niebo lepszy, nawet Bunoza. KTOKOLWIEK.
W ataku jest bardzo przyzwoicie, w destrukcji do srodka boiska ok, ale to co robi obrona to okregowka.
Wystarczy zagrac miedzy obroncow na dobieg i wszyscy maja pełne gacie.
Ale nie. Ten zespol nie potrzebuje wzmocnien.
I jeszcze zdjecie Garguly i czytelny sygnal dla druzyny - BRONIMY!
No jak mozna cos takiego zrobic przy stanie 2-1, kiedy wiadomo, ze zaraz Iliev padni ze zmeczenia na twarz, Melikson sam sobie z 5 przeciwnikami nie poradzi a obrona gra jakby byla mocno naćpana.
Rozumiem potrzebe wpuszczenia Nuneza, ale nie kosztem Guly, tylko Kirma np.
Wyć się k.wa chce bo znowu frajersko stracone punkty na nijakim terenie.
Sprowadzili nas dzis na ziemie.
|