|
W ten o to sposób w ciągu tygodnia możemy przegrać praktycznie wszystko - zarówno w pucharach jak i lidze. Barwo dla Stana i Basałaja, którzy nie potrafili ściągnąć lewego obrońcy - niestety za błędy i głupotę w życiu się płaci czego my po naszej drużynie doświadczamy najlepiej.
|