|
tak się zastanawiam czy w tym sezonie mieliśmy jakiś spokojny mecz. Taki, że oglądaliśmy go na luzie z dwoma bramkami przewagi. To jest frajerstwo granie przy 2-1 tak żenująco i czekanie na koniec. Rzeczywiście, żal można mieć nas, kibiców. Oni dostają kasę i nie ma co się starać. W ogóle nie było połowy pressingu z czwartku. Sam Moskal dał sygnał ściągając wszystkich przy 2-1, tak jakby było 4-1. Jestem niebywale wk....ny bo co mecz tak jest, że coś wymęczone na siłę chociaż w umiejętnościach indywidualnych przepaść. Dramat
|