|
Nieważne czy piłkarz nazywa się Kirm, Nunez, Garguła, Małecki czy Brożek - od lat jest to samo. Wisła myśli, że jest najlepsza jeszcze zanim zdąży kopnąć piłkę. Przegrywamy przez lenistwo, minimalizm i zadufanie w sobie. Bez uzdolnionej młodzieży, która będzie na tych leniów naciskać czymś więcej niż ambicją, tak będzie zawsze :/ .
|