Temat
:
[18 kolejka] Zagłębie Lubin - Wisła Kraków, 19 lutego, niedziela 14:30.
Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
#
85
19.02.2012, 16:28
Pierwszy lepszy przeciwnik, a my siejemy punkty.
Mistrzostwo już można między bajki włożyć. Oby nie powtórzyła się wiosna 2007...
Ostatnio edytowane przez arti : 19.02.2012 o godz. 17:08.
arti