|
No i tyle dogoniliśmy Śląsk... I my i oni chcą iść w górę tabel,i było dużo walki i mamy remis. Pierwsza bramka dla Lubinian niestety po błędzie Paeiki. Zagłębie dobrze grało w pierwszej połowie, w drugiej my rozdawaliśmy karty dopóki nie wyrównali na 2:2. Szkoda, że Sernas nie umie grać bez użycia rąk na boisku. Albo niech je w gaciach trzyma podczas meczu albo niech mu ktoś je zwiąże sznurkiem w linii pachowej na czas meczu.
|