Wyświetl pojedynczy post
Grzadq
Senior Member
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#80
Stary 19.02.2012, 16:27
Minimalizm. Było pare akcji w 2 połowie kiedy "korytarze" były otwarte. I każdy normalny zespół pociągnąłby te akcje, puścił kontry, strzelił na 3:1 i polował na 4 bramke.

U nas tendencja od kilku sezonów, obojętnie jaki trener, jest taka, że jak jest korzystny wynik to gramy na czas.

Co do Paljicia, to po prostu nie skomentuje. Po co nerwy?
Odpowiedz cytując