Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
gizmowisla
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18716
Stary 19.02.2012, 16:27
a co miala zrobic druzyna ktora konczy I runde daleko w tabeli i ma 10 pkt straty do lidera ? klania sie brak wzmocnien - czy pan Cupial i jego banda klakierow mysleli ze nagle ci sami zawodnicy ktorzy spartaczyli jesien nagla naucza suie grac w pilke dla mnie Wisla stracila szanse na MP juz duzo - duzo wczesniej ...raz sie udalo zdobyc MP takimi Kirmami- paliciami, Jaliensami i innymi wynalazkami - ale drugi taki fuks z rzedu nie mial prawa sie powtorzyc .... bez obrony ani napastnika z prawdziwego zdarzenia to mozna co najwyzej zremisowac jak dzis ...albo przegrywac z Gornikami i Poloniami
Ostatnio edytowane przez gizmowisla : 19.02.2012 o godz. 16:30.
Odpowiedz cytując