a co miala zrobic druzyna ktora konczy I runde daleko w tabeli i ma 10 pkt straty do lidera

? klania sie brak wzmocnien - czy pan Cupial i jego banda klakierow mysleli ze nagle ci sami zawodnicy ktorzy spartaczyli jesien nagla naucza suie grac w pilke


dla mnie Wisla stracila szanse na MP juz duzo - duzo wczesniej ...raz sie udalo zdobyc MP takimi Kirmami- paliciami, Jaliensami i innymi wynalazkami - ale drugi taki fuks z rzedu nie mial prawa sie powtorzyc .... bez obrony ani napastnika z prawdziwego zdarzenia to mozna co najwyzej zremisowac jak dzis ...albo przegrywac z Gornikami i Poloniami