Wyświetl pojedynczy post
bocian23
Senior Member
 
 
Od: 12.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78
Stary 19.02.2012, 16:27
Chyba możemy już tylko wspierać braci z Wrocławia w walce o tytuł, szkoda, ale jak się ma Pajlicia na obronie i Dziadejke w bramce to tak musi być...
Odpowiedz cytując