Wyświetl pojedynczy post
|el0|ManoeL
Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75
Stary 19.02.2012, 16:26
porazka....ladna gra do stanu 1:2 dla Wisły... ale po co qrwa jego mac Wisla sie cofnela to byla najwieksza glupota...zamiast ich dobic i strzelic jeszcze jedna brame to sie nastawili na kontre a efekt wiadomy....zreszta nie pierwszy raz tak sie dzieje ze chcemy utrzymac wynik, cofamy sie no i konczy sie strata bramki... a Paljic to juz nie do opisania;/
Odpowiedz cytując