Temat
:
[18 kolejka] Zagłębie Lubin - Wisła Kraków, 19 lutego, niedziela 14:30.
Wyświetl pojedynczy post
pozowski
Member
Od: 03.2010
Offline
#
74
19.02.2012, 16:26
Taka uwaga dla przyszłych rywali Wisły. Niepotrzebna żadna taktyka, koronkowe akcje czy efektowne dryblingi - Wisła sama wam piłkę poda i pozostanie tylko kopnąć do bramki. Dzisiejsza gra obronna na poziomie Cracovii, ŁKSu - tragedia.
pozowski
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do pozowski
Znajdź inne posty napisane przez pozowski