Krotochwila napisał(a):

Jesteśmy zwykłymi frajerami.
Paljic nigdy więcej nie powinien udawac, ze wie o co chodzi w grze w formacji obronnej.
|
Dokładnie!! Straciliśmy 3pkty jak frajerzy! Paljić to totalne nieporozumienie! Jak taki chłop może u nas grać to ja nie wiem.