Wyświetl pojedynczy post
Przemas
Senior Member
 
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków AZORY

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69
Stary 19.02.2012, 16:25
Krotochwila napisał(a):Wyświetl post
Jesteśmy zwykłymi frajerami.
Paljic nigdy więcej nie powinien udawac, ze wie o co chodzi w grze w formacji obronnej.

Dokładnie!! Straciliśmy 3pkty jak frajerzy! Paljić to totalne nieporozumienie! Jak taki chłop może u nas grać to ja nie wiem.
Odpowiedz cytując