Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
danpe_
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18715
Stary 19.02.2012, 16:25
No to po Mistrzostwie ma Wisła.
Dziękujemy panie Pajlić. Dałeś ciała na całego.

Obrona nasza już chyba taką tradycję ma, że musi ewidentne prezenty czynić ku uciesze przeciwników i sobie teraz śpiewają WTSK.
Niestety nie mamy obrony godnej Mistrza Polski.
Z kim oni chcą odrabiać punkty do Śląska, jak nie z ciotami z końca tabeli?

To, że drużyny z czołówki straciły punkty TRZEBA było wykorzystać.
Żal jak cholera, bo byłem pewien, że wygrają z Zagłębiem i zostanie już 8 pkt do odrobienia, a tak to jesteśmy w czarnej dupie i osobiście nie widzę już szans na dogonienie Śląska, a przecież na Mistrza chce iść także Legia i Polonia, a Ruch i Bełchatów pokazały się z dobrej strony i coraz mniej zespołów w ekstraklasie, z któymi możemy założyć, że na pewno wygramy
Nie są już takimi zespołami ani Zagłębie, ani nawet żydki - a jakby nie było oba zespoły okupują końcówkę tabeli. Wystarczy sobie przpomnieć wyniki z jesieni z żydkami i z Zagłębiem, gdzie ledwo wygrali po ogromnych męczarniach.
Odpowiedz cytując