Wyświetl pojedynczy post
jova
Senior Member
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68
Stary 19.02.2012, 16:25
Takimi spotkaniami przegrywa się mistrzostwo. Odpuszczanie przy wyniku 2-1, przy naszej obronie, to proszenie się o problemy. Frajerstwo, frajerstwo i jeszcze raz frajerstwo.
Odpowiedz cytując