Wyświetl pojedynczy post
Bronex
Senior Member
 
Od: 04.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67
Stary 19.02.2012, 16:25
Tak czułem,że będzie remis (mój post stronę wcześniej). Wisła póki co robi dużo dymu, ale nie ma ognia. Jakość gry wizualnie się poprawiła ale skutek końcowy jest taki sam. Ustawiczne remisy , incydentalne wygrane. To nas czeka. Szkoda ,że taką grą zamykamy sobie drogę do pucharów. Dla nas brak pucharów to cholerna komplikacja.

Warto też skomentować grę KGHM-u. Grali dobrze ,efektywnie.

PS. Jak Kirm strzelił na 1-2 to pomyślałem "chłopaki p i e r d o l n i j c i e szybko trzecią, bo będzie remis". No i k u r w a wyszła na moje.

PS. O MP to już mogliśmy zapomnieć po meczu z Polonią Warszawa u siebie. Ja to liczyłem ,że przynajmniej dygniemy to vice-MP i będzie wielkie święto z WKS-em.

PS. Tylko brakuje ,żeby dzisiaj jeszcze Legia utłukła remis w Zabrzu i będziemy mieli Ekstraklasę w pełnej krasie.
Ostatnio edytowane przez Bronex : 19.02.2012 o godz. 16:31.
Odpowiedz cytując