Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
MichaelMyers
Senior Member
 
 
Od: 01.2012
Skąd: Kraków/Podgórze

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18714
Stary 19.02.2012, 16:24
Piękne asysty Pareiko i Pajlica z takimi zagraniami w obronie cala nasza dobra gra z przodu zostaje zmarnowana, tyle razy pisałem , że z takimi piłkarzami jak Pajlic tak się to skończy.Jak Legia wygra w Zabrzu zostaje nam chyba tylko PP jako droga do Pucharów.O tym jakich mamy kołków na obronie wszystkich chyba przekonał Abwo, który caly nasz blok defensywny po prostu ośmieszał.
Odpowiedz cytując