Wyświetl pojedynczy post
Ciastek1
Senior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64
Stary 19.02.2012, 16:24
Pajlic od początku meczu irytował kiedy co drugie jego podanie było za mocne co wiązało się ze stratą. Sytuacja na 2:2 to była kwintesencja jego indolencji . Jak zwykle zamiast siedzieć spokojnie i oglądać mecz Legii trzeba trzymać kciuki za Górnik .
Odpowiedz cytując