Wyświetl pojedynczy post
Stan58
Junior Member
 
Od: 12.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16395
Stary 19.02.2012, 14:24
Mówimy o dwóch różnych rzeczach.... wysokości kontraktu i zachowania Mełeckiego.
Przecież Małecki i jego menadżer widzieli co podpisują (mam na myśli kontrakt) i jaka jest na nim kwota i jak długo obowiązuje? Więc myślę, że nie ma o czym mówić.

A co do zachowania, to po prostu jest skandal. Skandal, który zaczął się już dużo wcześniej. Pierwsza sprawa to odmowa wyjścia na zmianę z ławki trenerowi Kasperczykowi, druga... to jego zachowania wobec starszych kolegów z drużyny... nie będę tu wymieniał, bo myślę, że wszyscy wiedzą o czym mówię.
To są sprawy, które klub może może załatwić z zawodnikiem nakładając na niego karę finansową.

Natomiast niedopuszczalne jest wysyłanie kibiców, którzy ośmielili się gwizdać na "gwiazdora" na drugą stronę Błoń.. Sam nie gwizdałem na Patryka (nie umiem ) ale nie pozwolę, aby chłoptaś, który wchodził pod stół na stojąco, kiedy ja już chodziłem na R22 wysyłał mnie na drugą stronę Błoń.
Przed dalszymi gwizdami ze strony kibiców z trybuny E "uratowała" Małego paradoksalnie... kontuzja, bo nie rzucał się w oczy na stadionie. Wydawało się, że sprawa Małeckiego ucichnie. wszak "czas goi rany" ... ale nie ...

"Gwiazdka" z Reymonta znów dała znać o sobie... po fatalnym meczu, obrażony schodzi z boiska, nie podając ręki trenerowi (któremu nota bene mógłby "buty czyścić", szybciiutko ucieka z szatni do domu mając w d...e kolegów i wynik..... nie stawia się na rozmowę w klubie.....

Wg mnie miarka się przebrała Patryk odejdź z Wisły, nie jesteś godny grać w Tym Klubie

A wszystkich obrońców Małeckiego zachęcam do pisania petycji do Klubu o zawieszenie koszulki z numerem 19 w Galerii Sław
Odpowiedz cytując