Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16394
Stary 19.02.2012, 14:15
Mały zachowuje się jakby był w 100% przekonany, że chce się zwinąć z Wisły w lecie.
Na którąś z kolei tego typu akcję klub musi zareagować kopem w d...
A jak Mały będzie w słabej formie lub wręcz będzie sabotował grę to wiadomo, że odejdzie za dużo mniej niż powinien, nie jest też powiedziane, że menago Go nie przekona do skorzystania z Webstera.
No... niedoszła ikona Wisły nie powinna kończyć w ten sposób gry w Klubie.
Wystarczy wspomnieć Błaszcza, który zarabiał dużo mniej, miał kontrakt z Borussią D w kieszeni i do końca grał najlepiej jak potrafił nawet z kontuzją np. Wisła-Legia - wiosna 2007).
Z innej strony patrząc jakby Mały miał jaja i umiejętności takie jak mu się wydaje to zagrałby tak żeby była kolejka klubów do zapłacenia tych 2 czy2,5m euro odstępnego i mógł zażądać 300-400 czy więcej tys od Wisły albo odejść w chwale po jeszcze więcej kasy gdzie indziej.
Ostatnio edytowane przez arti : 19.02.2012 o godz. 14:36.
Odpowiedz cytując