Wyświetl pojedynczy post
riv
Senior Member
 
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16393
Stary 19.02.2012, 14:14
Jeżeli, jak niektórzy twierdzą Mały gra padakę i rzuca fochy na lewo i prawo bo chce wywalczyć lepszy kontrakt...to chyba zabiera się do tego z nieodpowiedniej strony. W każdym normalnym miejscu pracy, jeżeli chcesz podwyżkę to chyba pracujesz lepiej? Czy może coś mi umknęło? Brak nowego kontraktu nie jest wg. mnie żadnym usprawiedliwieniem zachowania Patryka. Co więcej, swoim zachowaniem zaprzepaszcza jakiekolwiek szanse na podwyżkę!

Odpowiedz cytując