|
Jeżeli, jak niektórzy twierdzą Mały gra padakę i rzuca fochy na lewo i prawo bo chce wywalczyć lepszy kontrakt...to chyba zabiera się do tego z nieodpowiedniej strony. W każdym normalnym miejscu pracy, jeżeli chcesz podwyżkę to chyba pracujesz lepiej? Czy może coś mi umknęło? Brak nowego kontraktu nie jest wg. mnie żadnym usprawiedliwieniem zachowania Patryka. Co więcej, swoim zachowaniem zaprzepaszcza jakiekolwiek szanse na podwyżkę!
|