Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
shaggy
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18696
Stary 19.02.2012, 13:42
kreseq napisał(a):Wyświetl post

PS: Znowu telenowela z Blanco sie zaczyna, a w CF to juz w ogole podgrzali temat Trzeba jednak im przyznac ze dzisiaj CF byl na dosc duzym poziomie.

Blanco podobno juz finiszuje i stawia kropke przy kontrakcie.
CF byl nawet bardzo ciekawy glownie dla kibicow Legii o ktorej bylo pol programu.
O Wisle tez calkiem sporo jak na to grono Panów Kowal oczwiscie zganil Gargule ze jako srodkowy pomocnik powinien przy sytuacji z perwszych minut zachowac sie lepiej. Zapomnial zganic Ljuboje i Zyro za podobne setki
Dziwil mnie huraoptymizm Borka Onyszki i Kowala przed rewanzem w Portugalii. Czy oni sadza co probowal im uzmyslowic Kolton ze Sporting u siebie tez zagra taka okrutna kaszane

Waćpan Borek ktory kilka tygodni temu uwazal Kazimierza Moskala za trenera bez jaj (kurcze od tamtej pory jakos stracil w moich oczach, nawet jesli tak uwaza nie powinien tego mowic na antenie) tym razem sadzi chyba ze te jaja mu urosly bo sie postawil Maleckiemu...
Odpowiedz cytując