Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
MichaelMyers
Senior Member
 
 
Od: 01.2012
Skąd: Kraków/Podgórze

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18695
Stary 19.02.2012, 13:39
kreseq napisał(a):Wyświetl post
Ogladam sobie jeszcze raz mecz Slaska i... cos mi sie wydaje ze tam brakuje po prostu pomyslu na gre. Do czasu kiedy nie ma pressingu i podejscia obrony przeciwnika do przodu oraz zageszczenia srodka to oni cos tam graja. Jednak jesli jedno z powyzszych ma miejsce to zaczyna sie typowe dla naszej ligi zagranie czyli dzida na napastnika.
Jesli tego nie zmienia to skoncza 3-4 miejsce. Nie mowie ze reszta czolowki od nich wiele lepsza jest. Po prostu bardzo slabo to wyglada.
Brak konkretnych klepek o przerzutach 30 metrowych nie wspominajac. Czlowiek sie stesknil za liga i chyba za duzo jak zwykle sobie obiecywal
Ciekawe czy bedzie to kolejka, w ktorej wygrywaly tylko druzyny przyjezdne. Dawmo czegos takiego nie bylo. Ktos pamieta kiedy ostatni raz taka sytuacja miala miejsce?

PS: Znowu telenowela z Blanco sie zaczyna, a w CF to juz w ogole podgrzali temat Trzeba jednak im przyznac ze dzisiaj CF byl na dosc duzym poziomie.
Ja oglądając mecz wczorajszy miałem wrażenie po pierwszej połowie, że jednak wskoczą na wyższy poziom o wiele lepiej grali w ataku pozycyjnym szczególnie właśnie imponowali tymi przerzutami, bardzo dokładnymi z łatwością przenosili ciężar gry z jednej strony na drugą, w drugiej wrócili do mizerii , czyli pilnowania wyniku z przodu była prymitywna taktyka- kopnij i biegnij.Mecz z Legia za tydzień już da odpowiedz na co stać ta drużynę.Inna spara, że ciekaw byłem tego Stavanovica był zapowiadany jako trzecia dziesiątka naszej ligi po Maorze i Stilicu, ale po tym co zobaczyłem jemu dużo brakuje do Jeża, a z wymienionymi w ogóle nie ma go co porównywać.
Odpowiedz cytując