Ja oglądając mecz wczorajszy miałem wrażenie po pierwszej połowie, że jednak wskoczą na wyższy poziom o wiele lepiej grali w ataku pozycyjnym szczególnie właśnie imponowali tymi przerzutami, bardzo dokładnymi z łatwością przenosili ciężar gry z jednej strony na drugą, w drugiej wrócili do mizerii , czyli pilnowania wyniku z przodu była prymitywna taktyka- kopnij i biegnij.Mecz z Legia za tydzień już da odpowiedz na co stać ta drużynę.Inna spara, że ciekaw byłem tego Stavanovica był zapowiadany jako trzecia dziesiątka naszej ligi po Maorze i Stilicu, ale po tym co zobaczyłem jemu dużo brakuje do Jeża, a z wymienionymi w ogóle nie ma go co porównywać.