Wyświetl pojedynczy post
danpe_
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16383
Stary 19.02.2012, 13:04
Małecki kilka goli strzelił dzięki swojej egoistycznej grze.
Ale drugie tyle przez tę grę Wisła nie strzeliła. Pamiętam sporo akcji, w których zamiast podawać do świetnie ustawionego partnera niepotrzebnie się kiwa.
On powyżej pewnego poziomu się nie wzbije piłkarsko, co gorsza mentalnie też nie.
Ma swoje zalet, mam tu na myśli przebojowość, nie boi się kiwać nawet z trzema przeciwnikami (tyle,że nie zawsze jest to w danej sytuacji dobry wybór), ale ma też swoje wady - zbyt gorąca głowa, nadmiernie egoistyczna gra i przede wszystkim bardzo nierówny poziom. Potrafi jeden mecz zagrać bardzo dobrze, a kolejne dwa kompletnie zepsuć.
W świetle tego co pokazuje swoim postępowaniem nie wiem, czy jest jakikolwiek sens zostawiać go w Wiśle.
Odpowiedz cytując