Blaszczu16 napisał(a):

Niech się ustosunkuje do tego co napisała oficjalna, dlaczego nie stawił się na spotkanie z trenerem? Jestem w stanie usprawiedliwić to jak się zachował podczas zmiany ze Standardem. Miał świadomość, że nic mu nie wychodzi, grał bardzo słabo i chciał to zmienić, ale trener już mu na to nie pozwolił. Szczekacie na niego o to że strzela z dystansu, ale pamiętam tylko dwie takie sytuacje w meczu. Pierwsza to ta po której powinniśmy prowadzić, a druga z daleka niecelnie i słabo. Takie strzały nie raz wpadały do siatki naszych rywali.
Edycja: A pamiętacie Lewandowskiego... Mariusza jak po zmianie przez Beenhakkera wku*wił się i pod nosem coś mówił, można było się domyśleć, że to komplementy w stronę Holendra nie były. Panowie potem sobie wszystko wyjaśnili i był luz.
|
To kolega w takim razie oglądał chyba jakiś inny mecz.
Co do Lewandowskiego. To był jednorazowy wyskok, który nie miał miejsca ani wcześniej, ani nie powtórzył się już później. W przypadku Małeckiego nieprofesjonalne i głupie zachowania są praktycznie codziennością.