|
Przynajmniej mamy jasność ,Małecki nie zasługuje na nowy kontrakt,sam sobie jest winien.Niech idzie gdzieś na zachód,posiedzi w rezerwach,spokornieje i za 7 lat niech wróci odkupić swoje winy."Wartości wypisane w sercu miej, nie na koszulkach mądrość z duszy czerp nie tylko z podwórka" W czwartek mieliśmy przykład że zawodnicy bez Małego też mogą walczyć i brać odpowiedzialność za zespół . "Internaszjonale" a przynajmniej zachować się potrafią w trudnym momencie.
Ostatnio edytowane przez rendkamp : 19.02.2012 o godz. 12:51.
|