|
Radzę się nie spinać. Póki co to mamy o jeden punkt większą stratę do Śląska niż przed startem kolejki. Wygramy, to można zacząć snuć plany o epickim pościgu z metą w maju na rynku.
Uczestnikom MMCXXIII Internetowej Napinki Krakowsko-Warszawskiej proponuję sobie dać spokój, bo wszyscy dobrze wiecie, że nie wyniknie z tego nic sensownego. Jak zwykle...
Ostatnio edytowane przez martin_6 : 19.02.2012 o godz. 12:45.
Dziś tylko wiara pozostała w nas
Że przyjdzie kiedyś taki czas,
Że na drzewach zamiast liści
Będą wisieć komuniści!
UWAGA!!! Z OKAZJI OTWARCIA STADION ZAMKNIĘTY!
|