Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
martin_6
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18692
Stary 19.02.2012, 12:41
Radzę się nie spinać. Póki co to mamy o jeden punkt większą stratę do Śląska niż przed startem kolejki. Wygramy, to można zacząć snuć plany o epickim pościgu z metą w maju na rynku.

Uczestnikom MMCXXIII Internetowej Napinki Krakowsko-Warszawskiej proponuję sobie dać spokój, bo wszyscy dobrze wiecie, że nie wyniknie z tego nic sensownego. Jak zwykle...
Ostatnio edytowane przez martin_6 : 19.02.2012 o godz. 12:45.
Dziś tylko wiara pozostała w nas
Że przyjdzie kiedyś taki czas,
Że na drzewach zamiast liści
Będą wisieć komuniści!

UWAGA!!! Z OKAZJI OTWARCIA STADION ZAMKNIĘTY!
Odpowiedz cytując