Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
tomek100
Senior Member
 
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18690
Stary 19.02.2012, 12:12
ToTylkoJa napisał(a):Wyświetl post
Sorry, ale możesz pisać trochę jaśniej? I po co te kropki, które przeszkadzają w czytaniu? "Mistrzem Polski jest Legia" została po raz pierwszy zarzucona przez nas, a potem inne kluby (w tym Wisła) przerobiły to na własny użytek. Jendne na obraźliwą wersję, wy na "Wisłą to jest potęga" itp.
Skoro to nie nasza przyśpiewka to oświeć mnie i napisz czyja

Co robicie, co nigdy nam się nie udało? Jeśli piszesz o piłce, to rzeczywiście, nie zrobiliście LM tak jak my
Nigdy się Wam nie udało zdobyć tak jak Wisła:

13 MP w piłce, 46 MP w sportach zespołowych, 317 MP w sportach indywidualnych, łącznie 719 medali mistrzostw Polski seniorów

Legia odpowiednio: 8; 37; dużo, dużo, dużo mniej.

Dziękuję za uwagę.
Odpowiedz cytując